Kronikë

Aksident në Tiranë, motori përplas nga pas kamionin


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:45 - 16/05/21 |
Opi Nion

Një aksident është regjistruar këtë të dielë pranë Liqenit të thatë në kryeqytet. Sipas policisë, një motor është përplasur me një mjet tip kamion dhe si pasojë është dëmtuar drejtuesi i motorrit shtetasi L. Dh, i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

“Në Unazë të Re, pranë Liqenit të thatë, mjeti motorr me drejtues shtetasin L. Dh., 23 vjeç ka goditur nga pas mjetin kamion me drejtues M. Ll. Si pasojë është dëmtuar drejtuesi i motorrit shtetasi L. Dh, i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve”, njofton policia.

Grupi hetimor vijon punën për sqarimin e rrethanave të aksidentit./Opinion.al

Pas