Kronikë

Aksident në Tiranë, makina përplaset me shtyllën e tensionitBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:24 - 24/08/22 |
Opi Nion

Një aksident është regjistruar pasditen e sotme në Tiranë, por fatmirësisht pa viktima.

Sipas Tv Klan aksidenti ka ndodhur në “Rrugën e Elbasanit”, në afërsi të rrethrrotullimit të Fakultetit Ekonomik. Po sipas të njëjtit burim, thuhet se makina ka dalë nga rruga dhe është përplasur me një shtyllë tensioni, duke e thyer atë.

Ndërsa, në vendngjarje ka shkuar policia, e cila ka bërë të mundur lëvizjen e automjetit të dëmtuar si dhe nisi hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes./Opinion.al

Pas