Kronikë

Aksident në Tiranë, makina përplas të moshuarin


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:40 - 22/11/21 |
Opi Nion

Një aksident është regjistruar ditën e sotme në Tiranë. Policia njofton se një automjet ka përplasur një këmbësor tek mbikalimi i Kopshtit Zoologjik.

Sipas autoriteteve, automjeti drejtohej nga shtetasi i identifikuar me inicialet shtetasin A. F., ndërsa i plagosuri është 86-vjeçari H.V.

Referuar informacioneve zyrtare të policisë, i moshuari ndodhet në spital për ndihmë mjekësore, ndërsa është në gjendje kritike për jetën.

Ndërkohë, grupi Hetimor është në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit./ Opinion.al

Pas