Kronikë

Aksident në Tiranë, makina përplas të miturën


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:35 - 27/09/20 |
Opi Nion

Një aksident është regjistruar ditën e sotme në bulevardin “Gjergj Fishta” në Tiranë, ku një makinë ka përplasur një të mitur që ishte duke kaluar rrugën.

Sipas informacioneve, makina ka përplasur një 10-vjeçare e  identifikuar me inicialet E.M. Aktualisht ajo është transportuar për në spital dhe po merr ndihmën e nevojshme mjekësore.

Bëhet me dije se e mitura është jashtë rrezikut për jetën. Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe ka shoqëruar drejtuesin e mjetit A.H. për të zbardhur arsyet e aksidentit./ Opinion.al

Pas