Kronikë

Aksident në Shijak, lëndohen dy persona


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:24 - 17/03/21 |
Opi Nion

Dy persona kanë mbetur të lënduar në një aksident të ndodhur sot rreth orës 16:15, në Sallmone të Shijakut.

Bëhet me dije se në aksident janë përfshirë dy makina , Sipas policisë, shtetasi M. M., 41 vjeç, duke drejtuar mjetin tip “Opel”, është përplasur me mjetin tip “Benz”, me drejtues shtetasin B. N., 22 vjeç.

Si pasojë e aksidentit është lënduar drejtuesi i mjetit tip “Benz”, shtetasi B. N., dhe pasagjerja në mjet, shtetasja E. R., 22 vjeçe, të cilët ndodhen në spital nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën./ Opinion.al

Pas