Kronikë

Aksident në rrugën Milot-Mamurras, plagoset 27-vjeçarja


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:29 - 01/10/21 |
Opi Nion

Një 27-vjeçare ka mbetur e plagosur gjatë një aksidenti të ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin rrugor Milot-Mamurras,

Policia bën të ditur se aksidenti ka ndodhur rreth orës 20:20, ku shtetasja K.P., 27 vjeçe ka humbur kontrollin e automjetit tip “Volkswagen” duke dalë nga rruga dhe është përplasur me barrierën anësore.

Drejtuesja e mjetit është transportuar në spitalin e Traumës, Tiranë dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Pas