Kronikë

Aksident në rrugën Lezhë-Shëngjin, 4 persona të plagosurBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:58 - 18/06/22 |
Opi Nion

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në aksin rrugor Lezhë-Shëngjin, pranë lagjes “Xhenjo”.

bëhet me dije se janë përplasur dy automjete dhe raportohet për 4 persona te plagosur.

Të plagosurit janë dërguar për ndihmë mjekësore ne spital, ndërsa policia ndodhet në vendin e ngjarjes.

Pas