Kronikë

Aksident në rrugën Durrës – Tiranë, humb jetën 30 vjeçarja


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:30 - 14/07/20 |
Opi Nion

Një 30-vjeçare ka humbur jetën këtë mesditë pasi mjeti me të cilin ajo udhëtonte ka dalë nga rruga. Policia njofton se ngjarja ka ndodhur rreth orës 12:35, në rrugën dytësore Durrës-Tiranë, shtetasja E.D., 30 vjeçe ka humbur kontrollin e mjetit dhe ka dal nga rruga dhe për pasojë ka humbur jetën.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes./Opinion.al

Pas