Kronikë

Aksident në Pogradec, ka të plagosur


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:45 - 29/08/20 |
Opi Nion

Një aksident është regjistruar sot në Pogradec, ku mbetur i plagosur një person. Mësohet se në mjet ndodheshin dy të rinj, të cilët ishin nën efektin e alkoolit.

Ata po ktheheshin për në shtëpi kur makina ka dalë nga rruga duke lënë të plagosur rëndë një prej tyre.

Të rinjtë ishin nga fshati Çezmë dhe po konsumonin alkool në fshatin Trebinjë që gjendet në një zonë të thellë malore./ Opinion.al

Pas