Kronikë

Aksident në Plepa-Shkozet, plagoset rëndë një 23-vjeçare nga Tirana


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:40 - 27/10/21 |
Opi Nion

Një aksident është regjistruar ditën e sotme në aksin rrugor Plepa-Shkozet. Mjeti Volkswagen i drejtuar nga 22-vjeçari E.D, banues po në Tiranë është përplasur me trafikndarëset dhe si pasojë një vajzë 23-vjeçare nga Tirana është plagosur dhe ndodhet në gjendje të rëndë në spital.

“Si pasojë e aksidentit, u dëmtua shtetasja R.M, e cila ndodhet nën kujdesin e mjekëve, në gjendje të rëndë”, njofton policia. Materialet kaluan në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Durrës, për veprime të mëtejshme.

Pas