Kronikë

Aksident në Maliq, humb jetën një personBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:23 - 29/11/22 |
Opi Nion

Një aksident i rënë është regjistruar pasditen e sotme në Maliq.

Mësohet se një makinë ka përplasur për vdekje një person që po kalonte rrugën.

Aksidenti ka ndodhur në fshatin Drithas të Maliqit. deri më tani identiteti i viktimës nuk dihet ende.

Në vendngjarje ka shkuar policia dhe ka nisur hetimet për këtë aksident.

Pas