Kronikë

Aksident në Lushnje, humbin jetën dy persona


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:44 - 06/04/21 |
Opi Nion

Një aksident me vdekje është regjistruar rreth orës 18:00 në aksin rrugor Lushnje-Krutje.

Mësohet se aksidenti ka ndodhur në fshatin “Gurrëz e vogël”, ku  automjeti tip “Reno “, ka dalë nga rruga dhe ka shkaktuar vdekjen e drejtuesit të mjetit dhe pasagjerit.

Grupi hetimor po punon për identifikimin e viktimave dhe zbardhjen e plotë të ngjarjes./ Opinion.al

Pas