Kronikë

Aksident në Lezhë, plagoset një person


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:12 - 27/06/20 |
Opi Nion

Një aksident ka ndodhur në mesditë e sotme në aksin Lezhë – Shkodër, në afërsi të vendit të njohur si Pusi i Shytit.

Mësohet se si pasojë e këtij aksidenti ka mbetur i plagosur drejtuesi i mjetit. Dyshohet se i plagosuri humbur kontrollin dhe ka dal nga rruga.

Drejtuesi i mjetit është transportuar drejt spitalit të Traumës në Tiranë dhe po merr ndihmën e nevojshme mjekësore.

Njoftimi i policisë:

Në vendin e quajtur “Pusi i Shytit” , një drejtues mjeti ka humb kontrollin duke dalë nga rruga ,ku për pasojë ka marrë dëmtime dhe është transportuar në spitalin e Traumës , Tiranë./ Opinion.al

Pas