Kronikë

Aksident në Lezhë, plagosen 3 persona


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:36 - 08/07/20 |
Opi Nion

Një aksident është regjistruar pasditen e sotme në Lezhë. Mësohet se në afërsi të një karburanti janë përplasur dy makina dhe një motor.

Si pasojë e aksidentit, kanë mbetur të plagosur tre persona, të cilët po marrin ndihmën e nevojshme mjekësore.

Ndërkohë, në vendin e ngjarjes kanë mbërritur autoritetet dhe po punojnë për zbardhjen e plotë të rrethanave aksidentit./ Opinion.al

Pas