Aktualitet

Aksident në Lezhë, humb jetën shoferi 24 vjeçar dhe pasagjerja


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:58 - 25/12/21 |
Opi Nion

Një aksident i rëndë automobilistik ka ndodhur këtë mbrëmje në Lezhë. Sipas informacioneve të para një automjet ka dalë nga rruga, ndërsa për pasojë kanë humbur jetën dy persona. Viktimat janë drejtuesi i mjetit 24 vjeç dhe pasagjerja, shtetasja me inicialet A.A.

Pritet informacioni zyrtar nga policia lidhur me këtë ngjarje./Opinion.al

Pas