Kronikë

Aksident në Korçë, plagosen disa persona


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:30 - 01/03/21 |
Opi Nion

Katër persona kanë mbetur të plagosur në një aksident të ndodhur mbrëmjen e sotme në Korçë.

Aksidenti në të cilin u përfshinë dy makina ka ndodhur në zonën e njohur si “Dritat e Verdha”.

Sipas informacioneve, njëri prej të lënduarve mbeti i bllokuar për disa minuta në makinë dhe nxjerrja e tij u bë e mundur nga ekipi zjarrfikës që ishte në vendin e ngjarjeve.

Ndërkohë, autoritetet po punojnë për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

Pas