Kronikë

Aksident në Fier, plagosen 6 persona


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:05 - 01/08/21 |
Opi Nion

Gjashtë persona kanë mbetur të plagosur gjatë një aksidenti të ndodhur sot në aksin rrugor Fier-Seman, ku janë përplasur automjetet tip “Benz” dhe  “Volkswagen”.

Mjetet drejtoheshin nga I. I., 16 vjeç, dhe  61-vjeçari V. H., të cilët janë plagosur. Të plagosurit janë transportuar për në spital ku po marrin ndihmë mjekësore.

Lidhur me këtë aksident është ngritur një grup hetimor që ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit./ Opinion.al

Pas