Aktualitet

Aksident në Fier, përplasen 8 makina dhe një motorrBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:54 - 23/09/22 |
Opi Nion

Tetë automjete dhe një motorr janë përfshirë në një aksident ditën e sotme në qytetin e Fierit.

Sipas “News 24” përplasja ka ndodhur në vendin e njohur si “Zogu i Zi” në kryqëzimin e lagjes Apolonia në Fier, ndërsa raportohet se nuk ka të lënduar.

Mësohet se, në aksident janë përfshirë 2 automjete tip Golf, një Skoda, një  Honda, një Peugeot, një Audi, një Opel, një Mercedes Benz dhe një motorr që shërben për shpërndarjen e picave.

Ende nuk dihen shkaqet e aksidenti, ndërkohë që në vendngjarje kanë shkuar uniformat blu.

Pas