Kronikë

Aksident në Elbasan, plagosen disa persona


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:58 - 01/07/21 |
Opi Nion

Pesë persona kanë mbetur të plagosur pasditen e sotme në aksin rrugor Elbasan-Gjinar

Mësohet se një makinë ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga, duke përfunduar në oborrin e një banesë në fshatin Shelcan. Deri tani ende nuk dihet gjendja e tyre shëndetësore e të plagosurve.

Në vendin e ngjarjes ka shkuar policia dhe ambulanca, ndërsa janë nisur hetimet për zbardhjen e shkaqeve./Opinion.al

Pas