Kronikë

Aksident në Elbasan, lëndohet shoferja e njërit prej mjeteve


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:15 - 23/06/21 |
Opi Nion

Një aksident automobilistik është regjistruar mbrëmjen e sotme në Elbasan. Sipas News24 ngjarja ndodhi në Unazën Jugore të Elbasanit rreth orës 21:20, teksa bëhet me dije se në aksident janë përfshirë dy automjete, të cilat janë përplasur “kokë më kokë”.

Ndërkohë sipas raportimeve mësohet se nga përplasja janë regjistruar vetëm dëme materiale dhe fatmirësisht pa të lënduar.

Aksidenti sipas burimeve zyrtare të policisë ndodhi në afërsi të vendit të quajtur “Kryqëzimi i Cërrikut”.

Ndërkohë që në aksident dëmtime të lehta ka pësuar vetëm drejtuesja e njërit prej mjeteve të përfshira në aksident. Paraprakisht dyshohet se aksidenti ka ardhur për shkak të shkeljes së rregullave të qarkullimit nga të dy drejtuesit e automjeteve./Opinion.al

Pas