Kronikë

Aksident në Durrës, plagoset shoferi dhe fëmija i tij


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:29 - 07/11/21 |
Opi Nion

Një aksident ka ndodhur këtë pasdite në aksin Xhavzotaj-Rrashbull, ku si pasojë e përplasjes së dy mjeteve janë lënduar dy  persona. Poicia njofton se është plagosur drejtuesi i mjetit tip Benz dhe fëmja i tij që ndodhej pasagjer.

“Më datë 07.11.2021, rreth orës 18:00, në aksin rrugor Xhavzotaj-Rrashbull, mjeti tip “Benz” me drejtues shtetasin F. K., është përplasur me mjetin tip “Toyota” me drejtues shtetasin E. B.,

Si pasojë e përplasjes është dëmtuar drejtuesi i mjetit F. K., me pasagjer fëmijën e tij, të cilët ndodhen nën kujdesin e mjekëve”, njoftoi policia./Opinion.al

Pas