Kronikë

Aksident në Durrës, plagoset një personBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:26 - 21/09/22 |
Opi Nion

Një 58-vjeçar ka mbetur i plagosur pasi u përplas nga një makinë mëngjesin e sotëm në lagjen nr. 16. në Durrës.

Mësohet se makina drejtohej nga një 38 vjeçare, ndërsa i plagosuri ishte duke kaluar rrugën në momentin që është përplasur nga mjeti.

Bëhet me dije se 58-vjeçari është transportuar në spital për ndihmë mjekësore dhe është jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Pas