Kronikë

Aksident në Durrës, makina përplas të moshuarin


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:06 - 30/10/21 |
Opi Nion

Një person ka mbetur i plagosur ditën e sotme në lagjen Nr. 17 në Durrës. Mësohet se një automjet tip “Audi” ka përplasur një 88-vjeçar rreth orës 09:05.

I moshuari është dërguar në spital dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve. Ndërkohë në vendin e ngjarjes ka shkuar një grup hetimor dhe po punon për sqarimin e rrethanave./ Opinion.al

Pas