Kronikë

Aksident në Domje, treni përplas makinën


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:15 - 11/07/20 |
Opi Nion

Një aksident ka ndodhur këtë mëngjes në fshatin Domje të Tiranës, kur treni i linjës Durrës – Kashar me mashinist G.B., ka aksidetuar një automjet. Policia njofton se ngjarja ka ndodhur në orën 08:12, dhe mjeti i drejtuar nga shtetasja E.M, ka përfunduar në kanal.

Fatmirësisht nga aksidenti nuk ka persona të lënduar, por vetëm deme materiale. Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes./Opinion.al

Pas