Kronikë

Aksident në Dimal, drejtuesi i mjetit humbet njërin krahBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:05 - 06/07/22 |
Opi Nion

Një 45-vjeçar ka humbur njërin krah pas një aksidenti të ndodhur në fshatin Hinkë të bashkisë Dimal.

Mësohet se i plagosuri është Krenar Cjapi, i cili duke drejtuar automjetin tip “Opel” ka humbur kontrollin duke dalë nga rruga dhe më pas makina është përmbysur.

Aktualisht 45-vjeçari është transportuar në spitalin e Beratit dhe është jashtë rrezikut për jetën.

Në vendngjarje kanë shkuar forca të policisë rrugore dhe ekspertët, që kanë kryer edhe kqyrjen e vendit të ngjarjes.

Pas