Kronikë

Aksident në autostradën Durrës-Tiranë, humb jetën një person


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:45 - 06/03/20 |
Opi Nion

Një person ka humbur jetën mbrëmjen e sotme si pasojë i një aksidenti të ndodhur në autostradën Durrës-Tiranë.

Policia njofton se viktima nuk është identifikuar ende, ndërsa makina drejtohej nga një 21-vjeçare e identifikuar me inicialet K.G.

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe ka shoqëruar 21-vjeçaren, e cila do të merret në pyetje në lidhje me aksidentin e rëndë./ Opinion.al

Pas