Kronikë

Aksident në aksin Lezhë-Shkodër, 4 persona në gjendje të rëndë, mes tyre një fëmijëBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:16 - 08/08/22 |
Opi Nion

Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin rrugor Lezhë-Shkodër, ku dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrën.

Sipas burimeve të Klan News, 4 persona të cilët kanë mbetur të plagosur si pasojë  e përplasjes janë dërguar në spitalin e Lezhës në gjendje të rëndë shëndetësore. Mes tyre është edhe një fëmijë.

Mësohet se në aksident u përfshinë një fuoristradë tip “Mitsubishi” me targa greke dhe një makinë “Audi” me targa të Kosovës.

Pas