Aktualitet

Aksident me vdekje në autostradë


               Publikuar në : 23:45 - 21/05/19 |
geliano fataj

Aksident me vdekje në autostradën Durrës-Tiranë.

Sipas policisë një kamion ka aksidentuar një shtetas me biçikletë, rreth 55 vjeç, ende i paidentifikuar.

Përplasja ka qenë e fortë dhe i ka shkaktuar vdekjen burrit.

Policia thotë se ka ndaluar 60-vjeçarin H.S., i cili drejtonte mjetin tip “Man”, kokë trajleri.

Grupi Hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për përcaktimin e shkakut të aksidentit./Opinion.al

Pas