Kronikë

Aksident me vdekje në aksin Shkodër-Velipojë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:14 - 07/01/22 |
Opi Nion

Një aksident i rëndë me pasojë vdekjen e një personi ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Shkodër.

Sipas Klan News një makinë ka dalë nga rruga dhe për pasojë ka humbur jetën një person. Mësohet se aksidenti ka ndodhur në aksin Shkodër-Velipojë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve./Opinion.al

Pas