Kronikë

Furgoni përplas për vdekje një grua


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:38 - 15/09/21 |
Opi Nion

Një aksident me pasojë vdekjen e një personi është regjistruar në aksin rrugor Lushnje-Berat.

Mësohet se një mjet tip furgon ka përplasur për vdekje një këmbësore.

Ngjarja ka ndodhur në momentin që e moshuara po përpiqej që të kalonte në anën tjetër të rrugës.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po heton shkaqet e aksidentit.

Pas