Aktualitet

Aksident i 3-fishtë në Rrugën e Kombit,makina shpërthen në flakë,disa të plagosur


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:45 - 27/12/21 |
Opi Nion

Një aksident rrugor është regjistruar këtë të hënë në Rrugën e Kombit. Dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën, dhe si pasojë një nga automjetet ka shpërthyer në flakë.

Ndërkohë raportohet se disa persona kanë mbetur të lënduar.

Disa kalimtarë të rastit u kanë ardhur në ndihmë të plagosurve duke i nxjerrë nga automjetet që pësuan dëme materiale.

Ndërkohë autoritetet kanë mbërritur në vendngjarje./Opinion.al

Pas