InstaBIZ

Aksesorët e çuditshëm të Çiljetës


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:56 - 14/09/15 |
root

Videoklipi i ri i këngëtares, Çiljeta Xhilaga është rrugës. Pas suksesit të ” Gangsta Love” me reperin Noizy, Çili është duke u përgatitur për projektin e radhës muzikor, që pritet të jetë një këngë shumë ritmike. Muzikën ia ka besuar edhe këtë herë kantautorit, Elgit Doda. Por ajo që na ra në sy janë akesorët që vajza seksi do të përdor në këtë klip, siç janë edhe këto syze që Çiljeta i ka porositur dhe pritet ti vijnë shumë shpejt. Me siguri edhe ky projekt do të jetë shumë i veçantë prandaj jemi të gjithë sy e veshë…

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas