-Jetë dhe Stil

Ai ka këto 12 karakteristika, ndaj mos e lësho


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:06 - 28/10/15 |
root

Disa meshkuj janë më të mirë se disa të tjerë dhe kjo falë disa karakteristikave, që i bëjnë të ndryshëm nga njëri-tjeri.  Elite Daily rendit disa prej tyre, andaj çdo vajzë që i gjen këto tek partneri i saj, do bënte mirë mos ta lëshonte atë.

 1. Kur ai të sheh ty në sy, po të sheh vetëm ty ky detaj ju lidh shumë më shumë me njëri-tjetrin.
 2. Ai është njeri i mirë, por jo natyrë e lehtë.
 3. Ai është natyrë që merr iniciativa, por jo i durueshëm.
 4. Ai është një djalë me ambicie dhe ëndrra të mëdha, por mbi të gjitha me shumë këmbë në tokë.
 5. Ai di të gatuajë.
 6. Kur është fizikisht shumë aktivë.
 7. Ai është i shkëlqyer por jo kryelartë. Ose i pranueshëm do të ishte edhe në rast se do të ishte pak kryelartë, por vetëm mos ta kalojë këtë masë.
 8. Ai ka veti të jashtëzakonshme t’iu bëjë të qeshni.
 9. Kur ai të thotë që të do edhe në momente kur nuk është e nevojshme ta dëgjosh këtë frazë prej tij.
 10. Kur ai është i gatshëm të humbas një argument, vetëm të ruajë harmoninë në çift.
 11. Ai është i gatshëm të të ndihmojë në çdo moment, kur ti realisht ke nevojë për të.
 12. Pa ty ai humbet një pjesë nga vetja e tij. Ti je bërë pjesë e tij, sepse ai ka dashur këtë gjë.

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

Pas