InstaBIZ

Agnesa Vuthaj imazhi më i mirë i veshjeve të sajBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:01 - 05/10/15 |
root

Miss Albania dhe Miss Kosova, Agnesa Vuthaj është imazhi më i mirë i veshjeve të saj. Bukuroshja nga Kosova e njohur edhe si stiliste, ka realizuar një set të ri fotografik për të treguar pikërisht veshjet e saj. Vendi që ka zgjedhur është pikërisht aeroporti, vendi i parapëlqyer i kohëve të fundit i Agnesës, e cila për shkak të angazhimeve të shumta është përgjatë gjithë kohës në lëvizje.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas