InstaBIZ

Adele injoron smartphone


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:24 - 26/10/15 |
root

E ka publikuar para 4 ditësh këngën e saj, “Hello” dhe ka më shumë se 68 milionë shikime. Adele në këtë klip mban një telefon të modelit të vjetër, duke injoruar smartfonët e fundit.Regjisori Xavier Dolan ka zbuluar edhe arsyen se pse Adele mban nje telefon me kapakë dhe jo një iPhone ose Galaxy. “Arsyeja e vërtetë është që asnjëherë s’kam pëlqyer t’i bëj pjesë të filmimeve smartfonët ose makinat më të reja. Nëse do kishim një iPhone ose një makinë të re në klip, atëherë do të më krijohej ndjesia sikur jam duke bërë jnë gjë komerciale, jo art”, është shprehur Dolan.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas