Aktualitet

A kemi te bejme me akt terrorist?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:17 - 02/12/15 |
b.f

Jane ende shume te pakta informacionet per ate qe ka ndodhur ne San Berndardino te Kalifornise. Por vrasesit kane qene tre sipas disa deshmitareve. Ata kane qene te veshur me rroba qe ngjanin si ushtarake. Qendra kujdeset per femije me aftesi te kufizuara. Disa persona jane fshehur dhe mesohet se i kane shpetuar plumbave. Dikush qante duke thene se eshte mbyllur ne nje zyre.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas