InstaBIZ

A ka ego Kastro Zizo?!Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:55 - 29/09/15 |
root

“A kam unë ego” është projekti më i ri i këngëtarit Kastro Zizo, prezantuar në Festivalin “Kënga Magjike”. Kjo baladë dashurie, duket se është mirëpritur nga publiku i rrjeteve sociale, të cilët e kanë shpërndarë në profilet e tyre. Kastro Zizo dhe të gjithë pjesëmarrësit e tjerë në “Kënga Magjike”, do ti këndojnë “live” këngët e tyre këtë vit, andaj do ishte mirë të kishin “ego” të dilnin sa më mirë për vete dhe për fansat e tyre.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas