InstaBIZ

A ju pëlqen Rudina me këtë look? Foto në brendësi…Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:09 - 01/05/16 |
b.f

Rudina Magjistari, e ftuar në një festë, i ka kushtuar vëmendje pamjes si ndodh zakonisht. Ajo ka zgjedhur një krehje të drejtë që tregon ngjyrën e re të flokëve, krejt biond dhe gjatësinë e tyre.

Pak kohë më parë ajo postoi një foto ku shihej ngjyra e re e flokëve, por ende nuk jemi mësuar me këtë pamje sepse ajo është larg ekranit prej disa kohësh dhe edhe në ato pak foto që poston shfaqet me flokë të kapur, me look casual, pranë së bijës Mia dhe familjes së saj.

Nëse një kthim në ekran do të ndodhte këto kohë, Rudinën do e shihnim me flokë krejt të verdhë.

01057b404391c6a9ae8fd28e3357889c

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

Pas