Te Fundit

A janë qentë dhe peshqit, parashikuesit më të mirë të tërmeteve?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 23:08 - 03/11/15 |
b.f

Pyetjes nëse njeriu apo kafshët mund të parashikojnë tërmetet Sazan Guri ka shpjegimin e tij: “Njeriu ka 4 mijë recepetorë kursë kafshët kanë 4 milion receptorë. Të gjithë kafshët sidomos me ato putra mund ta parashikojnë. Nuk është e rastëishme që japonezët mbajnë peshq. Kurse qeni im zbriti nga krevati, një minutë përpara dhe e parashikoi”

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas