-Jetë dhe Stil

A është kjo e njëjta vajzë në të gjithë masakrat?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 00:04 - 17/11/15 |
b.f

Është e vështirë për tu besuar, por gjithsecili mund të japë mendimin e tij duke parë fotot e kësaj vajze. Media të ndryshme në botë kanë ngritur aludime, pasi kanë kapur imazhin e një femre, e cila thuhet të jetë një prej viktimave të masakrës së Parisit.

Figura e saj e shfaqur nëpër të gjitha ekranet ka nxjerrë në pah një çudi të madhe. Çudia qëndron ne faktin se e njëjta vajzë ndodhet të paktën në katër masakra rastësisht, dhe edhe më rastësisht ka ndodhur që në të gjitha këto ka qenë viktima që ka ilustruar imazhin trishtues të këtyre ngjarjeve. A mund të ndodhë diçka e tillë?

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas