Aktualitet

A e kërcënoi Rama shefin e arkitektëve Maksi Mitrojorgjin?Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:13 - 30/04/16 |
b.f

Pasi i dështoi fabula e prezantimit publik të projektit të stadiumit, Edi Rama ka shantazhuar të gjithë njerëzit që do merrnin pjesë në këtë shfaqe që përligjte ndërtimin e stadiumit me kullë.

Shumë gazetarë dhe njerëz publikë kanë të ruajtura mesazhet private të Ramës në celularët e tyre, për të mbrojtur projektin e arkitektit italian Casamonti. Por me njerëzit që ishin më të shantazhueshëm, ai ka përdorur edhe mjete të tjera.

Kështu, sipas burimeve nga shoqata e arkitektëve, ai ka shantazhuar kryetarin e shoqatës së arkitektëve, Maksi Mitrojorgji duke u nisur nga fakti se e bija e tij punon në Ministrinë e Kulturës, shkruan Syri.net.

 

arben-Bicoku

 

edi-rama-1-2

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas