Te Fundit

Shkelja e privatësisë, a duhet të kemi frikë?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 23:34 - 20/10/15 |
b.f

Iris Luarasi në Opinion shprehet se jo gjithmonë e drejta prevalon mbi drejtësinë. “Unë jam pedagoge. Mendoni se nuk ka studentë që më ngrijnë nervat? Ne duhet të tregohemi të ashpër kur mbajmë një rrobë të veshur. Në bazë të ligjit për privatësinë, polici mund ta hedhë në gjyq personin që e filmon dhe mund ti marrë një shumë të majme.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas