InstaBIZ

A do të martohej Greta Koçi me dikë që nuk ka para? Ja si përgjigjet ajo


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:37 - 18/09/18 |
el ida

Greta Koçi ka publikuar në Instagram një sërë pyetjesh nga ndjekësit e saj , por ne spikatëm njërën ndër to.

 Një ndjekës i ka bërë një pyetje interesante këngëtares.

“A do të ishe martuar me mua po të mos kisha makinë dhe para?”, ishte pyetja e tij.

Greta duket treguar se s’është aspak një vajzë materialiste i është përgjigjur:

“Po të kishe mend do isha martuar! Se mendja bën paranë dhe mendja bën makinën”, ka thënë Greta në përgjigjen  e saj, duke iu referuar pyetjes paraprake.

Pas