Aktualitet

A do rriten rrogat e shqiptarëve në vitin 2016?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:28 - 17/11/15 |
b.f

A do rriten rrogat e shqiptarëve në vitin 2016 ? është kjo një pytetje që deputetja Albana Vokshi tentoi ta bënte sot në Komisionin Parlamentar, teksa u diskutua mbi buxhetin e vitit 2016.

Por, Vokshi nuk mori përgjigje për pyetjen e saj nga kreu i financave Cami, ndërsa Kryetari i Parlamentit Meta, pohoi se kjo mbledhje nuk ishte për pyetje të tilla, por për kalendarin dhe se buxheti do diskutohet në seancën plenare.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas