Emisionet

Opinion/ Orët e fundit, çfarë po ndodh në PDBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:06 - 03/12/21 |
Opi Nion

Është diskutuar të enjten  (2 dhjetor) në emisionin “Opinion” mbi temën “Orët e fundit, çfarë po ndodh në PD”.

Emisioni “Opinion” është fokusuar sërish zhvillimet brenda Partisë Demokratike, partia më e madhe e opozitës në Shqipëri, që duket se është në një moment krize me dy Kuvende të thirrura, atë të 11 dhjetorit nga ish-kryeministri Berisha me firmat e më shumë se 4200 delegatëve dhe Kuvendi  i thirrur më 18 Dhjetor nga kreu i PD Lulzim Basha me miratimin e kryesisë së Partisë.

Çfarë po ndodh brenda Partisë Demokratike është diskutuar me të ftuar në studio:

Bujar Nishani,

Floriana Garo,

Indrit Hoxha,

Agron Gjekmarkaj,

Flutura Açka,

Fitim Zekthi

Në lidhje direkte:

Edi Paloka

Në pjesën e tretë të Opinion, “Historitë e së enjtes” është transmetuar një material për “EA LOGISTIC ALBANIA” që ka tentuar të kthejë një produkt nostalgjik të vjetër në një formë moderne duke fituar për këtë një çmim ndërkombëtar.

Pas