-Jetë dhe Stil

8 mrekullitë e verës


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:53 - 27/11/15 |
root

Një gotë vere në ditë është shumë e rëndësishme për organizmin tonë. Ja 8 arsyet pse duhet të konsumoni patjetër verë.

Ju ndihmon të bini në peshë
Freskon frymëmarrjen tuaj
Lufton alergjitë
Lufton sëmundjet e zemrës
Ul nivelin e kolesterolit
Përmirēson memorien
Përmirëson sistemin imunitar
Forcon kockat

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas