Aktualitet

7 vjet më parë, ja si u kërcenua Bataclani nga të njëjtët terroriste


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:33 - 17/11/15 |
root

“Herën tjetër nuk do jemi këtu vetëm për të folur”. Këtë mesazh thanë këta burra myslimane të mbuluar ku kërcënuan personat që ndeshën në Bataclan, plot 7 vjet më parë.

Video tregon se si ata i drejtohen rojës në hyrjen e një aktiviteti, që synonte mbledhjen e fondeve për ushtrinë izraelite.

“Ne jemi të rinj nga disa qarqe në periferi të Parisit dhe ne përkrahim popullin palestinez”, thotë njeri prej tyre duke shtuar se ata janë të pakënaqur me pronarët e Bataclan që lejojnë qe vendi te përdoret çdo vit për një ngjarje për mbledhjen e fondeve për ushtrinë izraelite.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas