Kronikë

7-vjeçarja mbytet në lumin Buna


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:32 - 27/07/21 |
Opi Nion

Ditën e sotme është regjistruar një ngjarje e rëndë në Shkodër. Një vajzë 7-vjeçare me iniciale Z.L. është mbytur në lumin Buna, në afërsi të fshatit Oblikë të njësisë Ana e Malit.

Sipas informacioneve e mitura ishte duke u larë me familjarët por papritur u është larguar atyre dhe është mbytur.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të saj dhe po merr dëshmitë e familjarëve.

Pas