-U tha në Opinion

7 kandidatët e primareve të Tiranës, sot në “Opinion”Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:19 - 01/12/22 |
Opi Nion

7 kandidatët e primareve të Partisë Demokratike në garën për Bashkinë e Tiranës do të jenë sot në mbrëmje në emisionin “Opinion”.

Adriana Kalaja, Enkelejda Fejzo, Fatmir Merkoçi, Gerti Bogdani, Belind Këlliçi, Ilir Alimhmeti dhe Julian Deda do të prezantojnë publikisht qëndrimet dhe vizionin e  tyre në këtë garë.  Në studio me gazetarin Blendi Fevziu edhe dy analistët Baton Haxhiu e Redi Shehu, sot ora 21:00 në Tv Klan./Opinion.al

 

Pas