Kronikë

60-vjeçari bie në kontakt me rrymën elektrike në Kavajë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:57 - 31/01/21 |
Opi Nion

Një 60-vjeçar ka rënë në kontakt me rrymën elektrike mbrëmjen e sotme në fshatin Greth të Kavajës.

Sipas policisëm ai është transportuar për në spital dhe po merr ndihmën e nevojshme mjekësore.

Ndërkohë, një grup hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Njoftimi i policisë:

Me datë 31.01.2021, në fshatin Greth, Kavajë, shtetasi T. K., 60 vjeç, në banesën e tij ka rënë në kontakt me rrymën elektrike, i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve. Vijon puna nga grupi hetimor për sqarimin e rrethanave të ngjarjes./ Opinion.al

Pas